Przedszkole Miejskie nr 6 w Lubinie

Ciekawe stronki dla dzieci

Miś Bu

Mi ś Bu zaprasza na Buliba.pl. Strona dla dzieci w wieku 2-8 lat, zawierająca wiele gier i zabaw edukacyjnych,twórczych, zręcznościowych, gry na spostrzegawczość, a także gry polegające na segregowaniu przedmiotów. Mżna tam znaleźć również gotowe do wydruku zaproszenia, kolorowanki czy bileciki do prezentów.

Ciufcia.pl

Strona przeznaczona dla małych dzieci i rodziców. Zawiera ponad 730 zabaw

zaprojektowanych przez psychologów, tak aby wspierać komunikację rodziców z dziećmi oraz rozwijać ich wszechstronny rozwój.

Barbi

Specjalna strona lali Barbi. Możesz wybrać się z barbi na zakupy, poprzymierzać ciuchy, poczatować z jej przyjaciółmi, zwiedzić jej dom i poznać wiele innych sekretów barbi. Na stronie także gry flash on-line dla dzieci.

Wesołe Kolorowanki
Strona z darmowymi elektronicznymi książeczkami - kolorowankami dla dzieci. Możesz ściągnąć i wydrukować. dziecku sprawić prezent, a sobie chwilę wytchnienia.

Dzieci w wp.pl
Serwis dla dzieci na portalu wp.pl zawiera mnóstwo zabaw we flash on-line, gier, kolorowanek, puzzli oraz mini-forum.

Domowy Przedszkolak
Domowy Przedszkolak, czyli witaj w Lulandii! Są tam gry dla dzieci, kolorowanki, zabawy. Przedszkolaki mogą poznawać litery, liczby, język angielski i śpiewać piosenki. czas spędzony przed komputerem mierzy zegar Bimbam, który dzwoni, jeśli zabawa trwa zbyt długo.

Świat Bajek Hagi
Świat bajek - kolorowanki, dziecięce gry, zabawy on-line z postaciami bejek HAGI Film i Video jak: Miś Benjamin, Słoń Benjamin, Rodzinka Pytalskich, Fliper, Tabaluga i innych.

Gry dla dzieci
Darmowe gry dla dzieci - zabawy i rozrywka dla małych dzieci. Istotne jest to, że nie ma tutaj brutalnych gier. dziecko z pewnością spędzi tutaj miło czas.

Serwis "Dziecko" Ministerstwa Ochrony Środowiska
Serwis dla dzieci, poświęcony nauce ochrony środowiska przez zabawę. Na stronie można znaleźć quizy, e-kartki, gry, puzzle, tapety, porady jak chronić środowisko i ciekawostki na temat otaczającego świata.

Sieciaki
Sieciaki to witryna stworzona przez Fundację Dzieci Niczyje. Na stronie dzieci poznają wirtualne postacie - Sieciaki, które poprzez zabawę uczą pociechy bezpiecznie korzystać z Internetu.

Kubuś Puchatek

Strona o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach. Opisy postaci, tapety, kolorowanki, wygaszacze ekranu, gry dla dzieci. W serwisie również czat, na którym można

porozmawiać z innymi odwiedzającymi.

Puzzle dla Dzieci
Darmowe puzzle dla dzieci.